Zgłoś się

Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się ze wszystkimi pytaniami i naszymi wskazówkami, ponieważ nie ma możliwości edycji wysłanego zgłoszenia. Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe. Regulamin dostępny jest tutaj.
[[[[„field25″,”contains”]],[[„show_fields”,”field92″]],”and”],[[[„field92″,”contains”]],[[„show_fields”,”field93″]],”and”],[[[„field77″,”contains”],[„field80″,”contains”]],[[„show_fields”,”field95,field100″]],”and”],[[[„field95″,”contains”],[„field100″,”contains”]],[[„show_fields”,”field96,field101″]],”and”],[[[„field96″,”contains”],[„field101″,”contains”]],[[„show_fields”,”field97,field102″]],”and”],[[[„field97″,”contains”],[„field102″,”contains”]],[[„show_fields”,”field98,field103″]],”and”],[[[„field86″,”contains”]],[[„show_fields”,”field104″]],”and”],[[[„field104″,”contains”]],[[„show_fields”,”field105″]],”and”]]
1
Podaj swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować i wyjaśnić ewentualne wątpliwości lub błędy w formularzu.
Imiona i nazwiska Nominowanych

Podaj dane osób zgłaszanych w konkursie (co najmniej jedna osoba), tak abyśmy mogli potwierdzić zgodę na udział oraz poinformować o wyróżnieniu.

Opis projektu
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[[[[„field61″,”contains”],[„field64″,”contains”]],[[„show_fields”,”field66″],[„show_fields”,”field65″]],”and”]]
1
Podaj swoje dane, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować i wyjaśnić ewentualne wątpliwości lub błędy w formularzu.
Kogo chcesz zgłosić i dlaczego?

Uwaga! Zgłoszona przez Ciebie osoba zostanie przez nas poinformowana i jeśli będzie chciała nadal pozostać w Rankingu, będzie musiała wypełnić pełny formularz. Tylko w pełni uzupełnione zgłoszenia będą brane pod uwagę w trakcie głosowania Kapituły.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right